PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1107}
7,4 48 202
oceny
7,4 10 1 48202
7,0 21
ocen krytyków
Frantic
powrót do forum filmu Frantic

i co najważniejsze do kobiet bowiem grająca w tym filmie Michelle jest jego żoną co one w nim
widzą

ocenił(a) film na 10
janosik_filmaniak

No właśnie do kobiet przede wszystkim, niektóre francuski to pozazdrościć .. Frantica jeszcze nie widziałem (mam nadzieję że się nie zawiodę ), ale za to oglądałem żonę Polańskiego w "Gorzkie Gody" tam naprawdę świetna rola, warto obejrzeć jeśli jeszcze nie miałeś okazji ...

SzymonS1

Witam Gorzkich Godów jeszcze nie miałem okazji obejrzeć,z ciekawości są jakieś fajne scenki rozbierane :)

ocenił(a) film na 10
janosik_filmaniak

Są tam bardzo fajne scenki z Seigner w roli głównej, która dużo lepiej wyglądała bo nie była taka wychudzona jak we Franticu, , obejrzałem z nią 3 filmy i w każdym coś tam pokazuje .. no ale cóż w dzisiejszych czasach niestety to już niestety starsza pani, ale i tak zazdroszczę Polańskiemu ( którego znajomy miał przyjemność porozmawiać z nim gdy pracował we Francji )

SzymonS1

Romek ewidentnie lubi młodsze,czy to grzech chyba nie jakiś czas temu było głośno o tych jego perypetiach z młodymi dziewczynami:) ale tak patrząc na boskiego Berlusconiego byłego premiera Włoch on też lubi bunga bunga :) Romek miał pecha tylko dlatego że jakaś piz...a chciała dzięki niemu się wypromować na na nieszczęściu córki no bo kto normalny bierze 16 letnią córkę na bankiet gdzie jest alkohol i narkotyki

ocenił(a) film na 10
janosik_filmaniak

Ale chyba jego najbardziej znanym występkiem był kontakt z jakąś 13 latką ... o ile nie pomyliłem wieku, a to już jest pedofilia.

SzymonS1

chyba faktycznie ona miała 13 lat,nie chce mi się grzebać w jego życiorysie ale chyba ty masz racje,kiedyś dużo o tym gazety pisały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones