PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195152}

W imieniu dziecka

In a Child's Name
7,7 90
ocen
7,7 10 1 90
W imieniu dziecka
powrót do forum filmu W imieniu dziecka

Mam ten film na VHS z lektorem w j.polskim. Kupiony na Allegro. Film rewelka. Polecam.

ocenił(a) film na 9

to się podziel :) ?
nie możesz zgrać go na płyte...
i później się coś wymyśli

witaj . mam pytanie czy masz jakąś możliwość przegrania tego filmu obojętnie czy na VHS czy na CD i przesłania go mnie ? Jeżeli chcesz to zapłace Ci na niego lub powiedz gdzie można go zdobyć? Od paru lat poszukuje ten fil ale nigdzie nie moge trafić jak możesz odpisz mi na maila. mm.myszka@yahoo.pl pozdrawiam i czekam na jakąś wiadomosc

ocenił(a) film na 9
mmyszka1

ja też jestem zainteresowana i też mogę zapłacić, mój mail mori51@wp.pl Z niecierpliwością czekam na wieści. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty

Osoby zainteresowane ktore podaly maila otrzymaly odpowiedz. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

Arti58@wp.pl
ładnie proszę o informacje będę bardzo wdzięczny :)

w zamian dysponuje też kilkoma ciekawymi starszymi pozycjami...

pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

Misiek123 bardzo mi zależy na tym filmie ponieważ poszukuję go od jakiś 10 lat proszę o kontakt pod maila Arti58@wp.pl lub
gg 2648045 będę bardzo wdzięczny i na pewno się odwdzięczę :)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

wychodzi na to że tu z piszących osób nikt tak naprawdę nie posiada tego filmu...

żabka 69 - po kontakcie na gg i omówieniu sprawy ...brak kontaktu i dalszej chęci
OoRrIiAaNnAa - nie otrzymał żadnej informacji od Misiek123...

czyli co, nadal trwa poszukiwanie :)

Witam:
Również posiadam ten film na VHS i na płycie CD film jest rewelacyjny na faktach. Ostatnio film zakupiłam w sklepie ...Pozdrawiam
Tu mój Mail : mm.myszka@yahoo.pl GG: 1243921

ocenił(a) film na 10
zabka69

dla wszystkich zainteresowanych, film można pobrać z chomika ;)

ocenił(a) film na 9
moriana7

a podasz nazwę tego chomika ? bo ja szukam i nie mogę go tam znaleźć..:(

ocenił(a) film na 9
Arti58

po ciężkich poszukiwaniach się udało :)
chętnych zapraszam do korespondencji mailowej Arti58@wp.pl

Arti58

Masz ten film w jakiejś dobrej jakości czy VHSrip? Ja znalazłem właśnie taką wersję i mówiąc szczerze nie idzie tego oglądac. Jakość tragiczna, że nie wspomnę już o tym, że dźwięk nie pokrywa się z obrazem...

Arti58

Dzięki za info :)

Arti58

Kolega, to chętnych zaprasza do korespondencji, ale na zadanie pytanie odnośnie posiadanego przez siebie filmu to ciężko widzę odpowiedzieć...

ocenił(a) film na 9
xaphon

niestety VHSrip ale jakoś to przerobiłem pod względem dźwięku i idzie obejrzeć , lecz rewelacji nie ma

Arti58

Gdzie znalazłeś ten film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones